Ga naar de bovenkant van de pagina

Verslaafd aan de Action

Geschreven door vandollum op 05 02 2013. Aantal keer gelezen: 3432. Permalink

Verslaafd aan de Action

Categorieën: Huis, tuin en wonen, Product.

De Action is een winkel waar je alles tegen voordelige prijzen kunt verkrijgen. Eén keer in de week moet ik altijd even gaan kijken wat er weer voor nieuwe artikelen zijn binnengekomen.
Deze week hadden ze allerlei Valentijnaanbiedingen. Bakvormen in hartvorm, Valentijnskaarten en zelfs panty´s met Valentijnprints. Dit sprak mij niet zo aan, maar er waren talloze andere artikelen die mijn aandacht trokken. Al sinds de Action is geopend ben ik fan van deze winkel. In de tegenwoordige tijd moeten we al elke cent omdraaien, dus als je kan besparen op talloze artikelen, zou je gek zijn als je het niet zou doen. De kaarsen van de Action heb ik altijd bij mij op tafel staan en ze leveren genoeg branduren op voor minder geld. Ook de gloeilampen en de halogeenlampjes zijn er spotgoedkoop. Ik ben pas weer naar Limburg verhuisd en woon nu in een kleine flat midden in het centrum. Ik heb een groot balkon dat ik natuurlijk helemaal gezellig wil hebben, voordat de lente verschijnt. In de winkel lagen wandhangers en die vond ik best wel leuk, als ik er dan een plankje onder zou maken. Een paar waxinelichtjes erop en je hebt weer een leuke muur. Ook meteen een paar felgekleurde potten meegenomen, waar ik de klimplanten in kan zetten, zoals de magnolia en de laventera. Voor mezelf nam ik meteen de heerlijke Dove Shower gel mee en een lekker stuk zeep. Dat ligt bij mij op de toilet, samen met een klein gastendoekje. De Action is een verleidelijke winkel met een groot assortiment. Het maakt niet uit wat je nodig hebt, deze winkel heeft bijna alles. Wil je jouw kleinkind een cadeau doen, speelgoed ligt er aan overvloed. Of misschien wil je een leuke cadeaumand maken, dan heeft deze winkel allerlei prullaria die je er in kan doen. Zelf de manden verkopen ze en in het inpakpier ook. Deze winkel is een echte snuffelwinkel voor jong en oud. Wekelijks komen er nieuwe artikelen, waarmee je jezelf of een ander kunt verwennen. Ik voel me echt de koning te rijk als ik weer een paar centen over heb en bij deze winkel kan gaan shoppen. Een aanrader voor iedereen die niet veel maandelijks binnenkrijgt en toch zijn of haar huis wil opfleuren Ik blijf deze winkel trouw. De Action is voor mij het beste winkelconcept van de afgelopen jaren.

Ervaringsverhalen bij dit artikel:

Mijn ervaring met winkelen bij Action

Geschreven door Avanti op 18 10 2011. Aantal keer gelezen: 6475.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Action is een keten van winkels met goedkope producten. Het assortiment lijkt wel wat op dat van Zeeman en Wibra maar is uitgebreider en heeft minder textiel. Wat ze op een bepaald moment hebben is vaak een verrassing, maar dat maakt het winkelen wel extra leuk.

Lees meer...

Lekker goedkoop winkelen bij de Action

Geschreven door writer003 op 04 11 2011. Aantal keer gelezen: 7778.

Action is een winkel waar je van alles kunt vinden: papier, pennen, borden, handdoeken, pannen, autospullen, kinderspeelgoed, etc. Action winkels kun je in alle delen van Nederland vinden.

Lees meer...

Hoera, ons dorp heeft een Action winkel!

Geschreven door Avanti op 07 02 2012. Aantal keer gelezen: 3496.

Sinds vorige week heeft ons dorp een Action. Is dat zo bijzonder zul je zeggen? Blijkbaar wel. Al maanden is de komst van deze winkel het gesprek van de dag in het dorp. En nu is hij eindelijk open. Hoe is het winkelen in onze Action?

Lees meer...

Kantoorartikelen kopen bij Action

Geschreven door Avanti op 11 03 2012. Aantal keer gelezen: 9041.

In ieder huis heb je wel kantoorartikelen nodig zoals enveloppen, pennen, potloden, plastic mapjes en nog veel meer. Hoe goedkoop en goed zijn deze spullen bij de Action winkel?

Lees meer...

Knutselmaterialen voor kinderen vind je in de Action

Geschreven door Avanti op 31 03 2012. Aantal keer gelezen: 6981.

Knutselen met kinderen is altijd leuk, maar omdat ze vaak heel veel materiaal gebruiken, wil je wil een beetje voordelig inkopen. Voor onze knutselclub zijn we eens gaan kijken wat onze nieuwe Action winkel zoal te bieden had. Meer keus dan wij voor mogelijk hielden, wij kwamen vol inspiratie thuis.

Lees meer...

Een regenpak van de Action

Geschreven door dianadivera op 13 07 2012. Aantal keer gelezen: 13555.

Ik heb in mijn leven al veel regenpakken versleten. Met sommige deed ik echt jaren, andere pakken waren op een gegeven moment niet meer waterdicht. Het regenpak dat ik nu draag, heb ik bij de Action gekocht.Lees meer...

De keramische pannen van de Action

Geschreven door Gladys1980 op 04 08 2012. Aantal keer gelezen: 34052.

Op tv zie je steeds reclames voor keramische pannen. Die zouden ideaal zijn om in te bakken met weinig of geen vet. Maar deze pannen zijn best nog wel prijzig, gelukkig heeft Action een goedkoper alternatief.

Lees meer...

Mijn ervaring met keramische koekenpannen

Geschreven door dianadivera op 02 11 2012. Aantal keer gelezen: 5509.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Een aantal maanden geleden kocht ik via een thuiswinkel twee keramische koekenpannen en één kocht ik er bij de Action. Mijn andere koekenpannen hadden inmiddels een erg versleten anti-aanbaklaag en ik wilde weleens iets nieuws proberen.

Lees meer...

Kleding kopen bij de Action

Geschreven door Noor op 15 11 2012. Aantal keer gelezen: 7147.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!De Action is een winkel die de laatste jaren echt in opkomst is gekomen. In bijna ieder stadscentrum is wel een Action te vinden. Je kunt er voor allerlei koopjes terecht, en ook voor kleding. In dit artikel wil ik graag eens dieper ingaan op de kleding van de Action. Is het wat, of juist helemaal niks?

Lees meer...

Action: veel kopen voor weinig geld

Geschreven door kimberly18 op 24 04 2013. Aantal keer gelezen: 3015.

Wie graag veel, maar voor weinig geld dingen koopt, moet zeker naar de Action gaan. Action is een winkelketen, ontstaan in 1993 in Nederland. Ondertussen zijn er al heel veel verschillende Actions in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland.Lees meer...

De discounter Action

Geschreven door Angel op 09 07 2013. Aantal keer gelezen: 3047.

De Action is is in onze tijd niet meer weg te denken. Vaak hoor je om je heen: '...heb ik gehaald bij Action, kost geen drol joh'. Tijd om een keer kijkje te nemen....Lees meer...

Top van de dag:

Oliebollen zonder… 2 weken geleden
Zoekterm: oliebollen zonder…

Grabbits! maakt gebruik van cookies om het gebruiksgemak voor de bezoekers van haar website te vergroten, advertenties te beheren en haar website te analyseren. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van Grabbits! geef je toestemming voor het gebruik van cookies.

akkoordcookie verklaring