Geschreven door Angel op 03 03 2016. Aantal keer gelezen: 1936. Permalink
Categorieën:
Mens en Samenleving,
Relatie.
´Een getrouwde en een vrijgezel blijven altijd jaloers op elkaar. De vrijgezel verlangt naar een fijne man of vrouw op de bank en de getrouwde wenst weer eens lekker de hort op te gaan, dan weer een avond thuis op de bank en bij de kids.´
Een uitspraak van een leidinggevende, waarin ik mij op dat moment, bij de laatste situatie van de uitspraak, weinig bij kon voorstellen. Ik was stapelverliefd en verlangde er hevig naar samen te gaan wonen. Nu, een jaartje of zeven verder, kan ik mij er alles bij voorstellen. Want ik betrap mij er, als getrouwde vrouw, nog wel eens op met een jaloerse blik naar mijn vriendin te kijken die een heerlijk vrij leventje leidt als single.
En wist je trouwens dat wetenschappelijk onderzoek (ja je leest het goed) heeft uitgewezen dat single heus zo slecht nog niet is?
Is het je trouwens al eens opgevallen dat getrouwde stellen vaak aankomen in omvang en gewicht? Singles leven vaak gezonder en doen ook meer aan sport. Zaken die zowel goed voor je lichaam als psyche zijn.
Tot slot…
Het leven als single is heus zo slecht nog niet. Maar het getrouwde leven, of het leven als samenwonend stel, ook véle voordelen. Dus laat je lekker gaan als je als single opeens verliefd wordt. Laten we allemaal niet vergeten om te genieten. Of we nu een relatie hebben of single zijn. Het leven is heus zo slecht nog niet.
Ervaringsverhalen bij dit artikel:
Er zijn nog geen ervaringsverhalen bij dit artikel geschreven.
Top van de dag:
Hoe vergroot je… 2 dagen geleden
Zoekterm: https:/…
© 2010 - 2019 Grabbits.nl | Voorwaarden
Privacy verklaring & disclaimer | Website: voorloper.com