Ga naar de bovenkant van de pagina

Mijn ervaring met keramische koekenpannen

Geschreven door dianadivera op 02 11 2012. Aantal keer gelezen: 5509. Permalink

Mijn ervaring met keramische koekenpannen

Categorieën: Eten en Drinken, Producten.

Een aantal maanden geleden kocht ik via een thuiswinkel twee keramische koekenpannen en één kocht ik er bij de Action. Mijn andere koekenpannen hadden inmiddels een erg versleten anti-aanbaklaag en ik wilde weleens iets nieuws proberen.
Inmiddels heb ik alweer twee koekenpannen moeten laten vervangen. Van de kleinste van de drie brak de steel al vrij snel af en de middelgrote vertoonde al vrij snel een lichte vervorming onderop. En de grootste maat, inderdaad die van de Action, bevalt nog steeds redelijk goed. Alle drie de pannen vind ik erg lastig om schoon te maken. Bij mij werkt het niet om deze alleen maar even onder de kraan af te spoelen met water. Al tijdens het bakken en braden, zie ik de bruine vlekken in mijn pannen ontstaan. Ik begrijp niet waardoor het komt. Ik heb olijfolie al vervangen door bakboter, omdat ik dacht dat dit de reden was, maar ook de bakboter geeft bruine aankoekresten. De twee koekenpannen die niet meer naar behoren werkten kon ik, vanwege garantie, laten vervangen door twee nieuwe. De andere pannen hoefde ik niet retour te zenden, maar mocht ik weggooien. Dit heb ik dan ook gedaan. Men geloofde mij op mijn woord, toen ik zei wat er met de pannen aan de hand was. De eerste paar dagen bevielen beide pannen prima, net zoals tijdens de eerste dagen van de vorige – het eten smaakte bijvoorbeeld veel beter – totdat het aldus wederom ging aankoeken. Misschien ligt het aan het soort eten wat ik erin klaarmaak. Ik heb geen idee wat er aan de hand is. Wanneer ik zo het verhaal lees over de ervaring van iemand anders met keramische koekenpannen, dan begrijp ik hier erg weinig van! In elk geval zie ik uit naar een nieuwe aanbieding. Waarbij ik mijn oude, vertrouwde koekenpannen vind, met anti-aanbaklaag, zoals ik gewend was. Van die pannen weet ik in elk geval dat deze mij zullen bevallen. En mogelijk wordt het ook weer van een duurder merk, zoals Tefal. Op dit merk kan ik in elk geval gewoon vertrouwen, zonder eerst na te hoeven denken of een soort risico te nemen door een nieuw soort pan uit te proberen. Ik gebruik toch houten lepels, dus beschadigingen zullen voorlopig uitblijven. En bovendien kon ik jaren vooruit met de pannen van Tefal. Dat is wel even iets anders dan mijn ervaring met keramische koekenpannen.

Ervaringsverhalen bij dit artikel:

Mijn ervaring met winkelen bij Action

Geschreven door Avanti op 18 10 2011. Aantal keer gelezen: 6475.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Action is een keten van winkels met goedkope producten. Het assortiment lijkt wel wat op dat van Zeeman en Wibra maar is uitgebreider en heeft minder textiel. Wat ze op een bepaald moment hebben is vaak een verrassing, maar dat maakt het winkelen wel extra leuk.

Lees meer...

Lekker goedkoop winkelen bij de Action

Geschreven door writer003 op 04 11 2011. Aantal keer gelezen: 7778.

Action is een winkel waar je van alles kunt vinden: papier, pennen, borden, handdoeken, pannen, autospullen, kinderspeelgoed, etc. Action winkels kun je in alle delen van Nederland vinden.

Lees meer...

Hoera, ons dorp heeft een Action winkel!

Geschreven door Avanti op 07 02 2012. Aantal keer gelezen: 3496.

Sinds vorige week heeft ons dorp een Action. Is dat zo bijzonder zul je zeggen? Blijkbaar wel. Al maanden is de komst van deze winkel het gesprek van de dag in het dorp. En nu is hij eindelijk open. Hoe is het winkelen in onze Action?

Lees meer...

Kantoorartikelen kopen bij Action

Geschreven door Avanti op 11 03 2012. Aantal keer gelezen: 9041.

In ieder huis heb je wel kantoorartikelen nodig zoals enveloppen, pennen, potloden, plastic mapjes en nog veel meer. Hoe goedkoop en goed zijn deze spullen bij de Action winkel?

Lees meer...

Knutselmaterialen voor kinderen vind je in de Action

Geschreven door Avanti op 31 03 2012. Aantal keer gelezen: 6981.

Knutselen met kinderen is altijd leuk, maar omdat ze vaak heel veel materiaal gebruiken, wil je wil een beetje voordelig inkopen. Voor onze knutselclub zijn we eens gaan kijken wat onze nieuwe Action winkel zoal te bieden had. Meer keus dan wij voor mogelijk hielden, wij kwamen vol inspiratie thuis.

Lees meer...

Een regenpak van de Action

Geschreven door dianadivera op 13 07 2012. Aantal keer gelezen: 13555.

Ik heb in mijn leven al veel regenpakken versleten. Met sommige deed ik echt jaren, andere pakken waren op een gegeven moment niet meer waterdicht. Het regenpak dat ik nu draag, heb ik bij de Action gekocht.Lees meer...

De keramische pannen van de Action

Geschreven door Gladys1980 op 04 08 2012. Aantal keer gelezen: 34052.

Op tv zie je steeds reclames voor keramische pannen. Die zouden ideaal zijn om in te bakken met weinig of geen vet. Maar deze pannen zijn best nog wel prijzig, gelukkig heeft Action een goedkoper alternatief.

Lees meer...

Kleding kopen bij de Action

Geschreven door Noor op 15 11 2012. Aantal keer gelezen: 7147.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!De Action is een winkel die de laatste jaren echt in opkomst is gekomen. In bijna ieder stadscentrum is wel een Action te vinden. Je kunt er voor allerlei koopjes terecht, en ook voor kleding. In dit artikel wil ik graag eens dieper ingaan op de kleding van de Action. Is het wat, of juist helemaal niks?

Lees meer...

Verslaafd aan de Action

Geschreven door vandollum op 05 02 2013. Aantal keer gelezen: 3433.

De Action is een winkel waar je alles tegen voordelige prijzen kunt verkrijgen. Eén keer in de week moet ik altijd even gaan kijken wat er weer voor nieuwe artikelen zijn binnengekomen.

Lees meer...

Action: veel kopen voor weinig geld

Geschreven door kimberly18 op 24 04 2013. Aantal keer gelezen: 3015.

Wie graag veel, maar voor weinig geld dingen koopt, moet zeker naar de Action gaan. Action is een winkelketen, ontstaan in 1993 in Nederland. Ondertussen zijn er al heel veel verschillende Actions in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland.Lees meer...

De discounter Action

Geschreven door Angel op 09 07 2013. Aantal keer gelezen: 3047.

De Action is is in onze tijd niet meer weg te denken. Vaak hoor je om je heen: '...heb ik gehaald bij Action, kost geen drol joh'. Tijd om een keer kijkje te nemen....Lees meer...

Top van de dag:

Oliebollen zonder… 2 weken geleden
Zoekterm: oliebollen zonder…

Grabbits! maakt gebruik van cookies om het gebruiksgemak voor de bezoekers van haar website te vergroten, advertenties te beheren en haar website te analyseren. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van Grabbits! geef je toestemming voor het gebruik van cookies.

akkoordcookie verklaring