Ga naar de bovenkant van de pagina

Knutselmaterialen voor kinderen vind je in de Action

Geschreven door Avanti op 31 03 2012. Aantal keer gelezen: 6980. Permalink

Categorieën: Hobby en vrije tijd, Hobby.

Knutselen met kinderen is altijd leuk, maar omdat ze vaak heel veel materiaal gebruiken, wil je wil een beetje voordelig inkopen. Voor onze knutselclub zijn we eens gaan kijken wat onze nieuwe Action winkel zoal te bieden had. Meer keus dan wij voor mogelijk hielden, wij kwamen vol inspiratie thuis.
Als je met een groep kinderen gaat knutselen gaat er heel wat materiaal doorheen, vooral omdat er ook nog weleens iets misgaat. En als de kinderen echt goed bezig zijn willen ze vaak meerdere exemplaren van de knutsel maken is mijn ervaring. Ons budget is niet echt groot, dus besloten wij de Action eens te verkennen. Wat hebben we zoal gezien en gekocht bij de Action en wat zijn de plannen ermee? Natuurlijk hebben we dingen gekocht als lijm, foamtape, potloden , gummetjes, kleurpotloden enzovoorts. Daar was al veel in te kiezen. Het eerste dat daarna opviel waren allerlei soorten knutselpapier in verschillende soorten, maten en kleuren. Dat is natuurlijk heerlijk als basismateriaal. Daarnaast vonden we boeken met uitknipplaatjes voor 3D kaarten die zo goedkoop waren (vanaf 49 cent) dat we ze niet konden laten liggen. We hebben piramideplaatjes gekozen omdat die niet te moeilijk zijn om uit te knippen Samen met het mooie papier willen we daarmee een leuke kaart voor moederdag maken. Heel erg leuk vonden we de verschillende pakjes met stickers die je voor van alles en nog wat kunt gebruiken. Ik denk dat dit prijsjes kunnen worden voor de sportdag of versiering voor allerlei knutsels. We vonden reuze pijpenragers, die moesten we natuurlijk hebben om allerlei dieren van te maken. Via Google kun je veel voorbeelden vinden. Een worm of krokodil lijkt me super leuk en er zijn ook voorbeelden voor beren en nog veel meer dieren. Er waren ook allerlei soorten verf, maar de kwasten hebben we niet gekocht, die leken ons te goedkoop. Er waren leuke schildersdoekjes bedrukt met tafereeltjes, zelfs met de verf erbij zodat de kinderen een echt schilderij kunnen maken. Maar er waren ook volop blanco schildersdoeken in allerlei maten, voor prijzen die ons deden lachen. Daar willen we in de toekomst zeker iets mee gaan doen. Omdat we van plan zijn om te gaan punniken hebben we ook wat van die grote bollen acrylgaren gekocht in verschillende kleuren. Klosjes hadden we al, maar ook die verkoopt de Action. En we keken onze ogen uit: vouwblaadjes, gegomde vormen, foam vormpjes, foam letters, kant en klare 3D stickers en nog veel meer. Met de letters en vormpjes van foam willen met de kinderen een mooi naambordje gaan maken voor hun kamerdeur. Ook kochten wij wat stempels met bloemmotieven, hoewel we daar nog niet echt een plan mee hebben. De prijs was zo laag dat we ons dat wel konden permitteren. En stempelen en de stempels in kleuren is in elk geval weer eens iets anders dan een kleurplaat. Toen we alle spullen voor 30 April en de voetbal zagen, hebben we meteen maar een oranjefeestje gepland. We hebben nog niets gekocht, maar het idee is er in elk geval. We hadden een hele leuke ochtend bij de Action met veel leuke spullen voor weinig geld. Iedereen die lekker wil gaan knutselen al of niet met de kinderen moet echt eens langs gaan bij de Action

Ervaringsverhalen bij dit artikel:

Mijn ervaring met winkelen bij Action

Geschreven door Avanti op 18 10 2011. Aantal keer gelezen: 6474.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Action is een keten van winkels met goedkope producten. Het assortiment lijkt wel wat op dat van Zeeman en Wibra maar is uitgebreider en heeft minder textiel. Wat ze op een bepaald moment hebben is vaak een verrassing, maar dat maakt het winkelen wel extra leuk.

Lees meer...

Lekker goedkoop winkelen bij de Action

Geschreven door writer003 op 04 11 2011. Aantal keer gelezen: 7777.

Action is een winkel waar je van alles kunt vinden: papier, pennen, borden, handdoeken, pannen, autospullen, kinderspeelgoed, etc. Action winkels kun je in alle delen van Nederland vinden.

Lees meer...

Hoera, ons dorp heeft een Action winkel!

Geschreven door Avanti op 07 02 2012. Aantal keer gelezen: 3495.

Sinds vorige week heeft ons dorp een Action. Is dat zo bijzonder zul je zeggen? Blijkbaar wel. Al maanden is de komst van deze winkel het gesprek van de dag in het dorp. En nu is hij eindelijk open. Hoe is het winkelen in onze Action?

Lees meer...

Kantoorartikelen kopen bij Action

Geschreven door Avanti op 11 03 2012. Aantal keer gelezen: 9041.

In ieder huis heb je wel kantoorartikelen nodig zoals enveloppen, pennen, potloden, plastic mapjes en nog veel meer. Hoe goedkoop en goed zijn deze spullen bij de Action winkel?

Lees meer...

Een regenpak van de Action

Geschreven door dianadivera op 13 07 2012. Aantal keer gelezen: 13555.

Ik heb in mijn leven al veel regenpakken versleten. Met sommige deed ik echt jaren, andere pakken waren op een gegeven moment niet meer waterdicht. Het regenpak dat ik nu draag, heb ik bij de Action gekocht.Lees meer...

De keramische pannen van de Action

Geschreven door Gladys1980 op 04 08 2012. Aantal keer gelezen: 34052.

Op tv zie je steeds reclames voor keramische pannen. Die zouden ideaal zijn om in te bakken met weinig of geen vet. Maar deze pannen zijn best nog wel prijzig, gelukkig heeft Action een goedkoper alternatief.

Lees meer...

Mijn ervaring met keramische koekenpannen

Geschreven door dianadivera op 02 11 2012. Aantal keer gelezen: 5509.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Een aantal maanden geleden kocht ik via een thuiswinkel twee keramische koekenpannen en één kocht ik er bij de Action. Mijn andere koekenpannen hadden inmiddels een erg versleten anti-aanbaklaag en ik wilde weleens iets nieuws proberen.

Lees meer...

Kleding kopen bij de Action

Geschreven door Noor op 15 11 2012. Aantal keer gelezen: 7147.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!De Action is een winkel die de laatste jaren echt in opkomst is gekomen. In bijna ieder stadscentrum is wel een Action te vinden. Je kunt er voor allerlei koopjes terecht, en ook voor kleding. In dit artikel wil ik graag eens dieper ingaan op de kleding van de Action. Is het wat, of juist helemaal niks?

Lees meer...

Verslaafd aan de Action

Geschreven door vandollum op 05 02 2013. Aantal keer gelezen: 3432.

De Action is een winkel waar je alles tegen voordelige prijzen kunt verkrijgen. Eén keer in de week moet ik altijd even gaan kijken wat er weer voor nieuwe artikelen zijn binnengekomen.

Lees meer...

Action: veel kopen voor weinig geld

Geschreven door kimberly18 op 24 04 2013. Aantal keer gelezen: 3014.

Wie graag veel, maar voor weinig geld dingen koopt, moet zeker naar de Action gaan. Action is een winkelketen, ontstaan in 1993 in Nederland. Ondertussen zijn er al heel veel verschillende Actions in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland.Lees meer...

De discounter Action

Geschreven door Angel op 09 07 2013. Aantal keer gelezen: 3046.

De Action is is in onze tijd niet meer weg te denken. Vaak hoor je om je heen: '...heb ik gehaald bij Action, kost geen drol joh'. Tijd om een keer kijkje te nemen....Lees meer...

Top van de dag:

Oliebollen zonder… 2 weken geleden
Zoekterm: oliebollen zonder…

Grabbits! maakt gebruik van cookies om het gebruiksgemak voor de bezoekers van haar website te vergroten, advertenties te beheren en haar website te analyseren. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van Grabbits! geef je toestemming voor het gebruik van cookies.

akkoordcookie verklaring