Ga naar de bovenkant van de pagina

Kleding kopen bij de Action

Geschreven door Noor op 15 11 2012. Aantal keer gelezen: 7146. Permalink

Kleding kopen bij de Action

Categorieën: Gezondheid en Welzijn, Mode.

De Action is een winkel die de laatste jaren echt in opkomst is gekomen. In bijna ieder stadscentrum is wel een Action te vinden. Je kunt er voor allerlei koopjes terecht, en ook voor kleding. In dit artikel wil ik graag eens dieper ingaan op de kleding van de Action. Is het wat, of juist helemaal niks?
De Action. Wie kent deze winkelketen nog niet? Om uw geheugen even op te frissen; de winkels van de Action zijn de laatste jaren in volle opkomst gekomen. Sinds ik deze winkel ontdekt heb, kan ik los gaan op koopjes. Want bij de Action wordt van alles verkocht. Van lampen tot douchegel, van knutselspullen tot dekbedden. Ik denk dat de meeste mensen de Action wel zullen kennen, en in de grote steden is er altijd wel ergens een Action te vinden. Ik moet u eerlijk bekennen dat ik niet alle spullen van de Action goed vind, soms is het regelrecht waardeloos met betrekking tot de kwaliteit. Dus ik kom er zeker niet voor alle koopjes, want soms is goedkoop toch aan het einde van het verhaal duurkoop. Ik koop er geen speelgoed meer, maar wel veel knutselspullen. Maar in dit artikel wil ik eigenlijk wat verder ingaan op het kopen van kleding bij de Action. Want heel eerlijk gezegd verwacht ik geen goede kwaliteit, zeker als je de prijzen bekijkt. Maar ik ben toch gezwicht. Eerst een shirtje voor onze zoon gekocht, nog geen 2 euro. Ik dacht, al doet hij er maar 1 zomertje mee. Maar wat schetst mijn verbazing; al 2 zomers gedragen, nu is het te klein, maar het shirt ziet er nog prima uit. De meeste kleding is van het merk Basic Equipment. En er liggen schappen vol met kleding in de winkels; dames, heren en kinderen. Een aanrader; u moet echt eens gaan kijken naar het assortiment. U moet geen hoogstandjes verwachten, maar best leuke basic dingen. En ik ben ook goed te spreken over hoe de kleding blijft. Ik heb inmiddels al meerdere kledingstukken gekocht, en het blijft allemaal prima. Vesten, rokjes, truien, shirts, als ik wat leuks zie neem ik het vaak toch mee. Een herenpolo voor 8 euro kun je niet laten liggen. Wij dragen hier dus met plezier kleding bij de Action vandaan. Gewoon combineren met wat leuks, en je loopt er leuk bij. Je moet heus wel eens zoeken, want sommige dingen vind ik echt afschuwelijk, maar ja, in welke andere winkel heb je dat niet. Ik vergelijk de kleding van de Action met de kwaliteit van de Hema. Maar dan een stuk goedkoper. Dus als u in de buurt bent bij een winkel van de Action, dan zou ik u aanraden om echt eens te gaan kijken. Als enige minpuntje wil ik nog zeggen dat het soms een rommeltje is in de schappen, maar ja, je moet er wel wat voor over hebben om met wat leuks voor een zacht prijsje thuis te komen! Succes!

Ervaringsverhalen bij dit artikel:

Mijn ervaring met winkelen bij Action

Geschreven door Avanti op 18 10 2011. Aantal keer gelezen: 6474.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Action is een keten van winkels met goedkope producten. Het assortiment lijkt wel wat op dat van Zeeman en Wibra maar is uitgebreider en heeft minder textiel. Wat ze op een bepaald moment hebben is vaak een verrassing, maar dat maakt het winkelen wel extra leuk.

Lees meer...

Lekker goedkoop winkelen bij de Action

Geschreven door writer003 op 04 11 2011. Aantal keer gelezen: 7777.

Action is een winkel waar je van alles kunt vinden: papier, pennen, borden, handdoeken, pannen, autospullen, kinderspeelgoed, etc. Action winkels kun je in alle delen van Nederland vinden.

Lees meer...

Hoera, ons dorp heeft een Action winkel!

Geschreven door Avanti op 07 02 2012. Aantal keer gelezen: 3495.

Sinds vorige week heeft ons dorp een Action. Is dat zo bijzonder zul je zeggen? Blijkbaar wel. Al maanden is de komst van deze winkel het gesprek van de dag in het dorp. En nu is hij eindelijk open. Hoe is het winkelen in onze Action?

Lees meer...

Kantoorartikelen kopen bij Action

Geschreven door Avanti op 11 03 2012. Aantal keer gelezen: 9041.

In ieder huis heb je wel kantoorartikelen nodig zoals enveloppen, pennen, potloden, plastic mapjes en nog veel meer. Hoe goedkoop en goed zijn deze spullen bij de Action winkel?

Lees meer...

Knutselmaterialen voor kinderen vind je in de Action

Geschreven door Avanti op 31 03 2012. Aantal keer gelezen: 6980.

Knutselen met kinderen is altijd leuk, maar omdat ze vaak heel veel materiaal gebruiken, wil je wil een beetje voordelig inkopen. Voor onze knutselclub zijn we eens gaan kijken wat onze nieuwe Action winkel zoal te bieden had. Meer keus dan wij voor mogelijk hielden, wij kwamen vol inspiratie thuis.

Lees meer...

Een regenpak van de Action

Geschreven door dianadivera op 13 07 2012. Aantal keer gelezen: 13555.

Ik heb in mijn leven al veel regenpakken versleten. Met sommige deed ik echt jaren, andere pakken waren op een gegeven moment niet meer waterdicht. Het regenpak dat ik nu draag, heb ik bij de Action gekocht.Lees meer...

De keramische pannen van de Action

Geschreven door Gladys1980 op 04 08 2012. Aantal keer gelezen: 34052.

Op tv zie je steeds reclames voor keramische pannen. Die zouden ideaal zijn om in te bakken met weinig of geen vet. Maar deze pannen zijn best nog wel prijzig, gelukkig heeft Action een goedkoper alternatief.

Lees meer...

Mijn ervaring met keramische koekenpannen

Geschreven door dianadivera op 02 11 2012. Aantal keer gelezen: 5509.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Een aantal maanden geleden kocht ik via een thuiswinkel twee keramische koekenpannen en één kocht ik er bij de Action. Mijn andere koekenpannen hadden inmiddels een erg versleten anti-aanbaklaag en ik wilde weleens iets nieuws proberen.

Lees meer...

Verslaafd aan de Action

Geschreven door vandollum op 05 02 2013. Aantal keer gelezen: 3432.

De Action is een winkel waar je alles tegen voordelige prijzen kunt verkrijgen. Eén keer in de week moet ik altijd even gaan kijken wat er weer voor nieuwe artikelen zijn binnengekomen.

Lees meer...

Action: veel kopen voor weinig geld

Geschreven door kimberly18 op 24 04 2013. Aantal keer gelezen: 3014.

Wie graag veel, maar voor weinig geld dingen koopt, moet zeker naar de Action gaan. Action is een winkelketen, ontstaan in 1993 in Nederland. Ondertussen zijn er al heel veel verschillende Actions in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland.Lees meer...

De discounter Action

Geschreven door Angel op 09 07 2013. Aantal keer gelezen: 3046.

De Action is is in onze tijd niet meer weg te denken. Vaak hoor je om je heen: '...heb ik gehaald bij Action, kost geen drol joh'. Tijd om een keer kijkje te nemen....Lees meer...

Top van de dag:

Oliebollen zonder… 2 weken geleden
Zoekterm: oliebollen zonder…

Grabbits! maakt gebruik van cookies om het gebruiksgemak voor de bezoekers van haar website te vergroten, advertenties te beheren en haar website te analyseren. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van Grabbits! geef je toestemming voor het gebruik van cookies.

akkoordcookie verklaring