Ga naar de bovenkant van de pagina

Kantoorartikelen kopen bij Action

Geschreven door Avanti op 11 03 2012. Aantal keer gelezen: 8753. Permalink

Categorieën: Huis, tuin en wonen, Product.

In ieder huis heb je wel kantoorartikelen nodig zoals enveloppen, pennen, potloden, plastic mapjes en nog veel meer. Hoe goedkoop en goed zijn deze spullen bij de Action winkel?
Action heeft een grote afdeling met allerlei schrijfwaren en kantoorartikelen. Ik vind dat echt een uitkomst want vroeger moest ik naar allerlei verschillende winkels om deze spullen te kopen. De prijzen zijn een aangename verrassing, maar hoe goed zijn de artikelen eigenlijk? Aan enveloppen valt weinig te verprutsen, dus ik koop altijd de goedkoopste en die van de Action zijn goedkoop. Ze verkopen verschillende maten en soorten wat erg handig is. Ik kocht ook allerlei plastic mapjes. De gewone om van alles in te bewaren zijn spotgoedkoop en ook die met de ringetjes eraan om in mappen te doen zijn prima. Ik vond ook zgn. snelhechters die mij heel goed bevallen. Ze hebben ook allerlei handige mappen met drukknopen om dingen in te bewaren en die zijn er in meerdere maten, ook met meerdere vakjes erin. Erg handig voor mijn kaarten maak spullen en andere kleine dingen die ik vaak mee moet nemen. Pennen, potloden, stiften en markers zijn er in in veel soorten en maten. Ik vond de viltstiften niet zo goed maar de markers bevallen prima. Ik ben erg blij met de vulpotloden die ik heb gekocht, je ziet die bijna nergens meer en je kunt er zulke mooie fijne lijntjes mee tekenen. De balpennen zijn helaas van het soort waar je geen stift voor kunt kopen dus na gebruik moeten ze weg. Maar voor de prijs zijn ze prima in orde. De kleurpotloden vond ik niet zo lekker werken, die koop ik de volgende keer toch maar weer van een merk. Voor kinderen zijn die van de Action prima geschikt. Ja, ze hebben ook puntenslijpers. Mijn vriendin die puntenslijpers verzamelt was helemaal gelukkig en ik weet nu waar ik haar voor een paar centen mee kan verrassen. Ik kocht een goedkoop nietmachientje in de vorm van een varkentje. Het staat leuk op mijn bureau maar het is niet geschikt voor echt constant kantoor gebruik. Voor af en toe een nietje is hij prima. Verder kocht ik splitpennen en paperclips voor een spotprijs. De zilveren paperclips zijn gewoon goed, de gekleurde zijn niet zo sterk, die zijn vooral leuk om mee te spelen want ze verliezen snel hun vorm. Voor iemand zoals ik die dol is op schriften en opschrijfboekjes is de Action een paradijs. Ze hebben zoveel soorten en voor de prijs hoef je ze niet te laten liggen. En natuurlijk zijn er allerlei labeltjes en stickers en plakband en gummetjes en alles wat je verder rond je bureau zou willen hebben. In zowel vrolijke vormen voor kids van alle leeftijden als in echte kantoorversies. Al die spulletjes zijn natuurlijk ook leuk als cadeautje voor jezelf en voor anderen. Action is goedkoop maar wel een winkel vol verleidingen ook wat betreft kantoorartikelen en schrijfwaren.

Ervaringsverhalen bij dit artikel:

Mijn ervaring met winkelen bij Action

Geschreven door Avanti op 18 10 2011. Aantal keer gelezen: 6113.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Action is een keten van winkels met goedkope producten. Het assortiment lijkt wel wat op dat van Zeeman en Wibra maar is uitgebreider en heeft minder textiel. Wat ze op een bepaald moment hebben is vaak een verrassing, maar dat maakt het winkelen wel extra leuk.

Lees meer...

Lekker goedkoop winkelen bij de Action

Geschreven door writer003 op 04 11 2011. Aantal keer gelezen: 7457.

Action is een winkel waar je van alles kunt vinden: papier, pennen, borden, handdoeken, pannen, autospullen, kinderspeelgoed, etc. Action winkels kun je in alle delen van Nederland vinden.

Lees meer...

Hoera, ons dorp heeft een Action winkel!

Geschreven door Avanti op 07 02 2012. Aantal keer gelezen: 3247.

Sinds vorige week heeft ons dorp een Action. Is dat zo bijzonder zul je zeggen? Blijkbaar wel. Al maanden is de komst van deze winkel het gesprek van de dag in het dorp. En nu is hij eindelijk open. Hoe is het winkelen in onze Action?

Lees meer...

Knutselmaterialen voor kinderen vind je in de Action

Geschreven door Avanti op 31 03 2012. Aantal keer gelezen: 6708.

Knutselen met kinderen is altijd leuk, maar omdat ze vaak heel veel materiaal gebruiken, wil je wil een beetje voordelig inkopen. Voor onze knutselclub zijn we eens gaan kijken wat onze nieuwe Action winkel zoal te bieden had. Meer keus dan wij voor mogelijk hielden, wij kwamen vol inspiratie thuis.

Lees meer...

Een regenpak van de Action

Geschreven door dianadivera op 13 07 2012. Aantal keer gelezen: 13041.

Ik heb in mijn leven al veel regenpakken versleten. Met sommige deed ik echt jaren, andere pakken waren op een gegeven moment niet meer waterdicht. Het regenpak dat ik nu draag, heb ik bij de Action gekocht.Lees meer...

De keramische pannen van de Action

Geschreven door Gladys1980 op 04 08 2012. Aantal keer gelezen: 33507.

Op tv zie je steeds reclames voor keramische pannen. Die zouden ideaal zijn om in te bakken met weinig of geen vet. Maar deze pannen zijn best nog wel prijzig, gelukkig heeft Action een goedkoper alternatief.

Lees meer...

Mijn ervaring met keramische koekenpannen

Geschreven door dianadivera op 02 11 2012. Aantal keer gelezen: 5252.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Een aantal maanden geleden kocht ik via een thuiswinkel twee keramische koekenpannen en één kocht ik er bij de Action. Mijn andere koekenpannen hadden inmiddels een erg versleten anti-aanbaklaag en ik wilde weleens iets nieuws proberen.

Lees meer...

Kleding kopen bij de Action

Geschreven door Noor op 15 11 2012. Aantal keer gelezen: 6900.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!De Action is een winkel die de laatste jaren echt in opkomst is gekomen. In bijna ieder stadscentrum is wel een Action te vinden. Je kunt er voor allerlei koopjes terecht, en ook voor kleding. In dit artikel wil ik graag eens dieper ingaan op de kleding van de Action. Is het wat, of juist helemaal niks?

Lees meer...

Verslaafd aan de Action

Geschreven door vandollum op 05 02 2013. Aantal keer gelezen: 3168.

De Action is een winkel waar je alles tegen voordelige prijzen kunt verkrijgen. Eén keer in de week moet ik altijd even gaan kijken wat er weer voor nieuwe artikelen zijn binnengekomen.

Lees meer...

Action: veel kopen voor weinig geld

Geschreven door kimberly18 op 24 04 2013. Aantal keer gelezen: 2786.

Wie graag veel, maar voor weinig geld dingen koopt, moet zeker naar de Action gaan. Action is een winkelketen, ontstaan in 1993 in Nederland. Ondertussen zijn er al heel veel verschillende Actions in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland.Lees meer...

De discounter Action

Geschreven door Angel op 09 07 2013. Aantal keer gelezen: 2789.

De Action is is in onze tijd niet meer weg te denken. Vaak hoor je om je heen: '...heb ik gehaald bij Action, kost geen drol joh'. Tijd om een keer kijkje te nemen....Lees meer...

Top van de dag:

Ervaringen met… 18 uur geleden
Zoekterm: forsteo…

Grabbits! maakt gebruik van cookies om het gebruiksgemak voor de bezoekers van haar website te vergroten, advertenties te beheren en haar website te analyseren. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van Grabbits! geef je toestemming voor het gebruik van cookies.

akkoordcookie verklaring