Ga naar de bovenkant van de pagina

Een regenpak van de Action

Geschreven door dianadivera op 13 07 2012. Aantal keer gelezen: 13631. Permalink

Categorieën: Huis, tuin en wonen, Product.

Ik heb in mijn leven al veel regenpakken versleten. Met sommige deed ik echt jaren, andere pakken waren op een gegeven moment niet meer waterdicht. Het regenpak dat ik nu draag, heb ik bij de Action gekocht.

Regenpakken zijn er in verschillende soorten en maten. Ook zijn er tegenwoordig heel hippe regenjassen en ook regenlaarzen te koop. Als ik een keer geld over heb, dan ga ik misschien eens kijken wat ik erbij kan vinden wat bij me past en wat aan mijn eisen voldoet. De regenkleding moet allereerst prima zitten. Niet te krap en niet te benauwend.

Ik wil graag van die ventilatievakjes erin, zodat het nog een beetje 'ademt' tijdens het fietsen. Bovendien fiets ik vaak hele stukken. Wanneer het heel erg hard regent, moet ik niet het idee hebben dat het regenwater er doorheen komt. Of dat de regenkleding door het zweten aan mijn huid gaat kleven. Of aan mijn andere kleding, die eronder zit, wat eigenlijk nog veel erger is. Hier kon ik vroeger op school nog weleens last van hebben. Ik heb geen idee wat voor een soort regenpak ik toen had. Waarschijnlijk niet zo goed als wat er nu op de markt is, blijkbaar.

Ik wil met mijn regenkleding ook kunnen tuinieren. Dus neer kunnen knielen op mijn knieën, zonder dat ik bang hoef te zijn dat de plekken van mijn knieën snel stuk gaan. De kleding moet ook afneembaar te zijn, dus wanneer het een keer erg vies is geworden, dat ik er dan met een natte doek overheen kan wrijven om het allemaal schoon te maken. Sommige regenpakken waren daar echt niet geschikt voor!

Ik ben reuze blij met het regenpak dat ik enkele jaren geleden al bij de Action heb gekocht. Het voldoet aan al mijn eisen, tot nu toe. De kleuren zijn donkerblauw en grijs. Op de mouwen en de broek zijn reflecterende stroken bevestigd. Dat maakt het nog veiliger om in het donker of bij mist te fietsen. Voor het geval dat mijn fietslamp niet werkt bijvoorbeeld.

In de jas zitten twee steekzakken met rits. Liever heb ik een klittenbandsluiting, alhoewel een ritssluiting weer veel veiliger is, dan weet ik zeker dat de spullen erin blijven zitten. Maar tijdens het fietsen is een klittenbandsluiting weer handiger, wanneer ik tijdens mijn fietstocht even snel iets uit mijn zakken wil pakken.

Rond de capuchon is een rijgkoord bevestigd, waardoor ik de capuchon geheel dicht kan doen rond mijn gezicht. Het rijgkoord kan ik vastzetten door middel van plastic stoppers, die gemakkelijk in te drukken zijn. Aan de onderkant van de broek is klittenband bevestigd, waardoor ik de pijpen strakker kan maken. Hierdoor heb ik geen tot weinig last van het heen en weer wapperen van de pijpen, waardoor ik soms nog weleens wil haken aan een onderdeel op mijn fiets. Eén van de haken van de fietspomp is zo een voorbeeld.

Bovenin de broek zit een elastieken band, waardoor deze nooit te strak zit. Ik heb een regenpak gekocht van een maat groter, dan weet ik zeker dat er ruimte in zit. Zoals ik al zei ben ik al enkele jaren zeer blij met dit regenpak van de Action.

Daarnaast kwam nog dat ik het voor een redelijke prijs heb kunnen aanschaffen. Als ik me niet vergis: 25 euro. In combinatie met de kwaliteit en de voldoening aan mijn persoonlijke eisen van dit pak is dit absoluut een koopje geweest! 


Ervaringsverhalen bij dit artikel:

Mijn ervaring met winkelen bij Action

Geschreven door Avanti op 18 10 2011. Aantal keer gelezen: 6521.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Action is een keten van winkels met goedkope producten. Het assortiment lijkt wel wat op dat van Zeeman en Wibra maar is uitgebreider en heeft minder textiel. Wat ze op een bepaald moment hebben is vaak een verrassing, maar dat maakt het winkelen wel extra leuk.

Lees meer...

Lekker goedkoop winkelen bij de Action

Geschreven door writer003 op 04 11 2011. Aantal keer gelezen: 7830.

Action is een winkel waar je van alles kunt vinden: papier, pennen, borden, handdoeken, pannen, autospullen, kinderspeelgoed, etc. Action winkels kun je in alle delen van Nederland vinden.

Lees meer...

Hoera, ons dorp heeft een Action winkel!

Geschreven door Avanti op 07 02 2012. Aantal keer gelezen: 3526.

Sinds vorige week heeft ons dorp een Action. Is dat zo bijzonder zul je zeggen? Blijkbaar wel. Al maanden is de komst van deze winkel het gesprek van de dag in het dorp. En nu is hij eindelijk open. Hoe is het winkelen in onze Action?

Lees meer...

Kantoorartikelen kopen bij Action

Geschreven door Avanti op 11 03 2012. Aantal keer gelezen: 9070.

In ieder huis heb je wel kantoorartikelen nodig zoals enveloppen, pennen, potloden, plastic mapjes en nog veel meer. Hoe goedkoop en goed zijn deze spullen bij de Action winkel?

Lees meer...

Knutselmaterialen voor kinderen vind je in de Action

Geschreven door Avanti op 31 03 2012. Aantal keer gelezen: 7021.

Knutselen met kinderen is altijd leuk, maar omdat ze vaak heel veel materiaal gebruiken, wil je wil een beetje voordelig inkopen. Voor onze knutselclub zijn we eens gaan kijken wat onze nieuwe Action winkel zoal te bieden had. Meer keus dan wij voor mogelijk hielden, wij kwamen vol inspiratie thuis.

Lees meer...

De keramische pannen van de Action

Geschreven door Gladys1980 op 04 08 2012. Aantal keer gelezen: 34132.

Op tv zie je steeds reclames voor keramische pannen. Die zouden ideaal zijn om in te bakken met weinig of geen vet. Maar deze pannen zijn best nog wel prijzig, gelukkig heeft Action een goedkoper alternatief.

Lees meer...

Mijn ervaring met keramische koekenpannen

Geschreven door dianadivera op 02 11 2012. Aantal keer gelezen: 5545.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Een aantal maanden geleden kocht ik via een thuiswinkel twee keramische koekenpannen en één kocht ik er bij de Action. Mijn andere koekenpannen hadden inmiddels een erg versleten anti-aanbaklaag en ik wilde weleens iets nieuws proberen.

Lees meer...

Kleding kopen bij de Action

Geschreven door Noor op 15 11 2012. Aantal keer gelezen: 7182.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!De Action is een winkel die de laatste jaren echt in opkomst is gekomen. In bijna ieder stadscentrum is wel een Action te vinden. Je kunt er voor allerlei koopjes terecht, en ook voor kleding. In dit artikel wil ik graag eens dieper ingaan op de kleding van de Action. Is het wat, of juist helemaal niks?

Lees meer...

Verslaafd aan de Action

Geschreven door vandollum op 05 02 2013. Aantal keer gelezen: 3463.

De Action is een winkel waar je alles tegen voordelige prijzen kunt verkrijgen. Eén keer in de week moet ik altijd even gaan kijken wat er weer voor nieuwe artikelen zijn binnengekomen.

Lees meer...

Action: veel kopen voor weinig geld

Geschreven door kimberly18 op 24 04 2013. Aantal keer gelezen: 3041.

Wie graag veel, maar voor weinig geld dingen koopt, moet zeker naar de Action gaan. Action is een winkelketen, ontstaan in 1993 in Nederland. Ondertussen zijn er al heel veel verschillende Actions in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland.Lees meer...

De discounter Action

Geschreven door Angel op 09 07 2013. Aantal keer gelezen: 3071.

De Action is is in onze tijd niet meer weg te denken. Vaak hoor je om je heen: '...heb ik gehaald bij Action, kost geen drol joh'. Tijd om een keer kijkje te nemen....Lees meer...

Top van de dag:

Help, mijn stuitje… 3 weken geleden
Zoekterm: gebroken stuitje

Grabbits! maakt gebruik van cookies om het gebruiksgemak voor de bezoekers van haar website te vergroten, advertenties te beheren en haar website te analyseren. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van Grabbits! geef je toestemming voor het gebruik van cookies.

akkoordcookie verklaring