Ga naar de bovenkant van de pagina

De keramische pannen van de Action

Geschreven door Gladys1980 op 04 08 2012. Aantal keer gelezen: 34383. Permalink

Categorieën: Huis, tuin en wonen, Product.

Op tv zie je steeds reclames voor keramische pannen. Die zouden ideaal zijn om in te bakken met weinig of geen vet. Maar deze pannen zijn best nog wel prijzig, gelukkig heeft Action een goedkoper alternatief.
Wat zijn keramische pannen? Keramische pannen zijn bakpannen (zoals de vroegere koekenpan), waarvan de binnenkant bekleed is met keramiek. Deze keramische binnenkant zorgt ervoor dat het eten niet aankoekt en de pan na gebruik weer eenvoudig schoon te maken is. De keramische pannen zijn te herkennen aan de witte binnenzijde. Belangrijk is om ze niet te verwarren met pannen die geschikt zijn voor "keramisch koken" oftewel koken op een keramische kookplaat of met "emaille" pannen met een geëmailleerde bodem (meestal blauw of grijs). Wat zijn de voordelen van keramische pannen? In de diverse reclames op tv, zoals bijvoorbeeld die van Tel Sell worden de keramische pannen natuurlijk de hemel ingeprezen. Het zou dé oplossing zijn voor mensen die niet houden van bakken met veel vet en van aangekoekte, moeilijk schoon te maken pannen. Van dat laatste is natuurlijk niemand fan en ik dus ook niet. Ik maakte altijd gebruik van pannen met een anti-aanbaklaag, maar ik merkte dat deze na verloop van tijd toch altijd slijten en dat de anti-aanbak laag begint los te laten. Dit schijnt ook niet echt gezond te zijn, dus koop ik regelmatig nieuwe pannen. Zodoende leek de keramische pan waar reclame voor werd gemaakt, mij wel wat. Maar pffff, moet dat nou? Zoveel geld voor een paar pannen? Terwijl ik nog niet eens weet of ze wel voldoen? Een zoektocht op internet leerde mij dat het ook best wat goedkoper kan. Wat goedkoper? Veel goedkoper zelfs! Er werden keramische pannen van de Action aangeraden die maar vijf euro zouden kosten. Voor dat geld kon ik best eens zo'n keramische pan proberen vond ik. De keramische pannen van de Action Aldus begaf ik mij naar de plaatselijke Action en vond al snel de keramische pannen in het schap. Er zijn twee soorten, een grote en een kleine, beiden zonder deksel. Ik koos ervoor om beide pannen aan te schaffen en een set van die panbeschermers, zodat de bodem beschermd zou zijn tegen beschadigingen, wanneer ik de pannen in de kast in elkaar wilde zetten. Ik was hier bij elkaar nog geen 12 euro voor kwijt. Thuisgekomen bleken twee overgebleven deksels van oude anti-aanbakpannen precies op de grootste keramische pan te passen. Sinds een paar weken gebruik ik de keramische pannen bijna dagelijks en ik moet zeggen dat ik eigenlijk nooit meer anders wil. Wat een fijne pannen! Ik gebruik slechts maximaal een halve eetlepel olie, maar ik denk dat je er zelfs zonder het gebruik vet goed mee kunt werken. Het eten brandt veel minder snel aan en wanneer je direct na gebruik van de pan deze met een stukje keukenrol schoonwrijft veeg je inderdaad, net zoals op tv, alle vieze etensresten weg. Laat je de pan heel eventjes staan, dan gaat dat echter niet meer, maar kun je deze nog wel heel eenvoudig met warm water en een zachte borstel schoonwassen. Heel makkelijk, geen aangekoekte troep, zelfs niet wanneer je de pan de volgende dag pas afwast. Ik ben wel heel zuinig op de pannen, ik stop ze bijvoorbeeld niet in de vaatwasser. Dat hoeft ook niet, de keramische pannen zijn zó schoon onder de kraan. En ik gebruik de panbeschermers bij het wegzetten. Ik hoop dat mijn keramische pannen op deze manier lang mee gaan. Maar al zou de bodem na een half jaartje gaan slijten, dan koop ik voor 5 euro toch gewoon weer een nieuwe bij de Action?

Ervaringsverhalen bij dit artikel:

Mijn ervaring met winkelen bij Action

Geschreven door Avanti op 18 10 2011. Aantal keer gelezen: 6694.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Action is een keten van winkels met goedkope producten. Het assortiment lijkt wel wat op dat van Zeeman en Wibra maar is uitgebreider en heeft minder textiel. Wat ze op een bepaald moment hebben is vaak een verrassing, maar dat maakt het winkelen wel extra leuk.

Lees meer...

Lekker goedkoop winkelen bij de Action

Geschreven door writer003 op 04 11 2011. Aantal keer gelezen: 7985.

Action is een winkel waar je van alles kunt vinden: papier, pennen, borden, handdoeken, pannen, autospullen, kinderspeelgoed, etc. Action winkels kun je in alle delen van Nederland vinden.

Lees meer...

Hoera, ons dorp heeft een Action winkel!

Geschreven door Avanti op 07 02 2012. Aantal keer gelezen: 3645.

Sinds vorige week heeft ons dorp een Action. Is dat zo bijzonder zul je zeggen? Blijkbaar wel. Al maanden is de komst van deze winkel het gesprek van de dag in het dorp. En nu is hij eindelijk open. Hoe is het winkelen in onze Action?

Lees meer...

Kantoorartikelen kopen bij Action

Geschreven door Avanti op 11 03 2012. Aantal keer gelezen: 9305.

In ieder huis heb je wel kantoorartikelen nodig zoals enveloppen, pennen, potloden, plastic mapjes en nog veel meer. Hoe goedkoop en goed zijn deze spullen bij de Action winkel?

Lees meer...

Knutselmaterialen voor kinderen vind je in de Action

Geschreven door Avanti op 31 03 2012. Aantal keer gelezen: 7176.

Knutselen met kinderen is altijd leuk, maar omdat ze vaak heel veel materiaal gebruiken, wil je wil een beetje voordelig inkopen. Voor onze knutselclub zijn we eens gaan kijken wat onze nieuwe Action winkel zoal te bieden had. Meer keus dan wij voor mogelijk hielden, wij kwamen vol inspiratie thuis.

Lees meer...

Een regenpak van de Action

Geschreven door dianadivera op 13 07 2012. Aantal keer gelezen: 13945.

Ik heb in mijn leven al veel regenpakken versleten. Met sommige deed ik echt jaren, andere pakken waren op een gegeven moment niet meer waterdicht. Het regenpak dat ik nu draag, heb ik bij de Action gekocht.Lees meer...

Mijn ervaring met keramische koekenpannen

Geschreven door dianadivera op 02 11 2012. Aantal keer gelezen: 5610.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Een aantal maanden geleden kocht ik via een thuiswinkel twee keramische koekenpannen en één kocht ik er bij de Action. Mijn andere koekenpannen hadden inmiddels een erg versleten anti-aanbaklaag en ik wilde weleens iets nieuws proberen.

Lees meer...

Kleding kopen bij de Action

Geschreven door Noor op 15 11 2012. Aantal keer gelezen: 7316.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!De Action is een winkel die de laatste jaren echt in opkomst is gekomen. In bijna ieder stadscentrum is wel een Action te vinden. Je kunt er voor allerlei koopjes terecht, en ook voor kleding. In dit artikel wil ik graag eens dieper ingaan op de kleding van de Action. Is het wat, of juist helemaal niks?

Lees meer...

Verslaafd aan de Action

Geschreven door vandollum op 05 02 2013. Aantal keer gelezen: 3574.

De Action is een winkel waar je alles tegen voordelige prijzen kunt verkrijgen. Eén keer in de week moet ik altijd even gaan kijken wat er weer voor nieuwe artikelen zijn binnengekomen.

Lees meer...

Action: veel kopen voor weinig geld

Geschreven door kimberly18 op 24 04 2013. Aantal keer gelezen: 3116.

Wie graag veel, maar voor weinig geld dingen koopt, moet zeker naar de Action gaan. Action is een winkelketen, ontstaan in 1993 in Nederland. Ondertussen zijn er al heel veel verschillende Actions in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland.Lees meer...

De discounter Action

Geschreven door Angel op 09 07 2013. Aantal keer gelezen: 3160.

De Action is is in onze tijd niet meer weg te denken. Vaak hoor je om je heen: '...heb ik gehaald bij Action, kost geen drol joh'. Tijd om een keer kijkje te nemen....Lees meer...

Top van de dag:

De… 5 dagen geleden
Zoekterm: Postcode Loterij…

Grabbits! maakt gebruik van cookies om het gebruiksgemak voor de bezoekers van haar website te vergroten, advertenties te beheren en haar website te analyseren. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van Grabbits! geef je toestemming voor het gebruik van cookies.

akkoordcookie verklaring