Ga naar de bovenkant van de pagina

Action: veel kopen voor weinig geld

Geschreven door kimberly18 op 24 04 2013. Aantal keer gelezen: 3014. Permalink

Categorieën: Huis, tuin en wonen, Product.

Wie graag veel, maar voor weinig geld dingen koopt, moet zeker naar de Action gaan. Action is een winkelketen, ontstaan in 1993 in Nederland. Ondertussen zijn er al heel veel verschillende Actions in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland.

Ik ga heel graag winkelen in de Action, omdat je hier bijna alles kan vinden en dit voor een heel lage prijs. Action staat bekend om zijn lage prijzen, maar voor mij persoonlijk toch ook wel om de kwaliteit.

Je kan onder andere voedsel vinden in de Action. Dit zijn vooral koeken en snoepen naar mijn ervaring. Het zijn koeken en snoepen van een echt merk, maar dan voor een mindere prijs. Ook kinderen kunnen terecht in de Action. Er is heel wat speelgoed te vinden voor verschillende leeftijden, van baby tot kleuter. Kinderen kunnen ook kleding vinden in deze winkel. Kleding is ook te vinden voor vrouwen en mannen. Het gaat hier over alle soorten kleding, zoals ondergoed, kousen, broeken, t-shirts, truien, kleedjes en rokken. Soms kan je ook tassen en schoenen vinden in de Action. Zo heb ik al eens heel mooie ballerina’s gekocht, die ik nog steeds draag.

Voor verzorgingsproducten kan je ook steeds terecht bij de Action. Je kan verschillende verzorgingsproducten vinden zoals shampoo, douchegel, zeep, parfum, make-up en nog zo veel meer. Dit is zowel te vinden voor mannen als voor vrouwen. Ik koop zeer graag parfum in de Action. Dit zijn vaak merken van de Action zelf, die heel goedkoop zijn, maar toch heel goed ruiken. Nu gebruik ik bijvoorbeeld parfum van de Action en ik ben echt verslaafd aan de geur.

Je vindt er ook heel wat huishoudelijke producten, zoals handdoeken, borstels, poetsgerief, kaders, kussens, schroevendraaiers en nog veel meer. Voor iedereen dus keuze genoeg. Sommige producten zijn elke week te vinden, zoals voedsel, terwijl andere producten eerder een weekaanbieding zijn. Hierbij is er een beperkte voorraad en moet je er op tijd bij zijn om dit product te kunnen kopen. Een voorbeeld hiervan is bijvoorbeeld schoenen of kleren.

Ik vind het heel leuk om af en toe eens in de Action binnen te lopen en te kijken of er nieuwe producten zijn binnengekomen. Ik kijk het liefst naar de kleren en schoenen. Ik vind hier heel vaak goede producten aan een heel lage prijs. Daar kan iedereen van genieten. Nog een pluspunt aan de Action is dat het personeel steeds zeer vriendelijk is, wat het natuurlijk ook heel gezellig maakt om er te winkelen.


Ervaringsverhalen bij dit artikel:

Mijn ervaring met winkelen bij Action

Geschreven door Avanti op 18 10 2011. Aantal keer gelezen: 6475.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Action is een keten van winkels met goedkope producten. Het assortiment lijkt wel wat op dat van Zeeman en Wibra maar is uitgebreider en heeft minder textiel. Wat ze op een bepaald moment hebben is vaak een verrassing, maar dat maakt het winkelen wel extra leuk.

Lees meer...

Lekker goedkoop winkelen bij de Action

Geschreven door writer003 op 04 11 2011. Aantal keer gelezen: 7777.

Action is een winkel waar je van alles kunt vinden: papier, pennen, borden, handdoeken, pannen, autospullen, kinderspeelgoed, etc. Action winkels kun je in alle delen van Nederland vinden.

Lees meer...

Hoera, ons dorp heeft een Action winkel!

Geschreven door Avanti op 07 02 2012. Aantal keer gelezen: 3495.

Sinds vorige week heeft ons dorp een Action. Is dat zo bijzonder zul je zeggen? Blijkbaar wel. Al maanden is de komst van deze winkel het gesprek van de dag in het dorp. En nu is hij eindelijk open. Hoe is het winkelen in onze Action?

Lees meer...

Kantoorartikelen kopen bij Action

Geschreven door Avanti op 11 03 2012. Aantal keer gelezen: 9041.

In ieder huis heb je wel kantoorartikelen nodig zoals enveloppen, pennen, potloden, plastic mapjes en nog veel meer. Hoe goedkoop en goed zijn deze spullen bij de Action winkel?

Lees meer...

Knutselmaterialen voor kinderen vind je in de Action

Geschreven door Avanti op 31 03 2012. Aantal keer gelezen: 6981.

Knutselen met kinderen is altijd leuk, maar omdat ze vaak heel veel materiaal gebruiken, wil je wil een beetje voordelig inkopen. Voor onze knutselclub zijn we eens gaan kijken wat onze nieuwe Action winkel zoal te bieden had. Meer keus dan wij voor mogelijk hielden, wij kwamen vol inspiratie thuis.

Lees meer...

Een regenpak van de Action

Geschreven door dianadivera op 13 07 2012. Aantal keer gelezen: 13555.

Ik heb in mijn leven al veel regenpakken versleten. Met sommige deed ik echt jaren, andere pakken waren op een gegeven moment niet meer waterdicht. Het regenpak dat ik nu draag, heb ik bij de Action gekocht.Lees meer...

De keramische pannen van de Action

Geschreven door Gladys1980 op 04 08 2012. Aantal keer gelezen: 34052.

Op tv zie je steeds reclames voor keramische pannen. Die zouden ideaal zijn om in te bakken met weinig of geen vet. Maar deze pannen zijn best nog wel prijzig, gelukkig heeft Action een goedkoper alternatief.

Lees meer...

Mijn ervaring met keramische koekenpannen

Geschreven door dianadivera op 02 11 2012. Aantal keer gelezen: 5509.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!Een aantal maanden geleden kocht ik via een thuiswinkel twee keramische koekenpannen en één kocht ik er bij de Action. Mijn andere koekenpannen hadden inmiddels een erg versleten anti-aanbaklaag en ik wilde weleens iets nieuws proberen.

Lees meer...

Kleding kopen bij de Action

Geschreven door Noor op 15 11 2012. Aantal keer gelezen: 7147.

Schrijf mee, deel mee en groei mee!De Action is een winkel die de laatste jaren echt in opkomst is gekomen. In bijna ieder stadscentrum is wel een Action te vinden. Je kunt er voor allerlei koopjes terecht, en ook voor kleding. In dit artikel wil ik graag eens dieper ingaan op de kleding van de Action. Is het wat, of juist helemaal niks?

Lees meer...

Verslaafd aan de Action

Geschreven door vandollum op 05 02 2013. Aantal keer gelezen: 3432.

De Action is een winkel waar je alles tegen voordelige prijzen kunt verkrijgen. Eén keer in de week moet ik altijd even gaan kijken wat er weer voor nieuwe artikelen zijn binnengekomen.

Lees meer...

De discounter Action

Geschreven door Angel op 09 07 2013. Aantal keer gelezen: 3046.

De Action is is in onze tijd niet meer weg te denken. Vaak hoor je om je heen: '...heb ik gehaald bij Action, kost geen drol joh'. Tijd om een keer kijkje te nemen....Lees meer...

Top van de dag:

Oliebollen zonder… 2 weken geleden
Zoekterm: oliebollen zonder…

Grabbits! maakt gebruik van cookies om het gebruiksgemak voor de bezoekers van haar website te vergroten, advertenties te beheren en haar website te analyseren. Door deze melding weg te klikken of gebruik te blijven maken van Grabbits! geef je toestemming voor het gebruik van cookies.

akkoordcookie verklaring